×

O nás

NAŠA FILOZOFIA

Naše výrobky sú úplne prírodné, inovatívne, vysoko efektívne a bezpečné. Sú určené pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť svoje zdravie a starostlivosť o svoju tvár a telo úplne prirodzeným spôsobom. Tinktura ponúka rad 100% prírodných tekutých doplnkov (tinktúry), balzamy, mydlá a ručne vyrábanú prírodnú kozmetiku z liečivých bylín, určených na starostlivosť o pleť a vlasy. Všetky naše výrobky obsahujú prírodné, bylinné zložky bez umelých konzervačných látok, farbív a vonných látok.

KVALITA

Zavedením systému kontroly kvality výroby HACCP a certifikácie ISO dbáme na to, aby zdravie a bezpečnosť našich spotrebiteľov boli prioritou. Naše produkty netestujeme na zvieratách, obsahujú prírodné, predovšetkým bylinné zložky. Vývoj našich výrobkov zahŕňa prísny výber prísad, pričom dbáme na to, aby sa počas ich spracovania zachoval najväčší podiel účinných látok. To zaručuje maximálnu účinnosť našich výrobkov. Riešenie pre výrobu výrobkov všeobecného použitia – kozmetické výrobky (správna výrobná prax) podľa chorvátskej normy v kozmetike HRN EN ISO 22716.

ZNALOSTI A SKÚSENOSTI

Pri vývoji našich výrobkov využívame vedomosti, skúsenosti a poznatky z oblasti vedy o výživy a vplyvu rastlín na zdravie – fytofarmácia a fytomedicína.

MARKETING

Spoločensky zodpovedné podnikanie je súčasťou našej kultúry. Zaviazali sme sa rešpektovať medzinárodné dohovory, pokiaľ ide o organizáciu práce, najmä pokiaľ ide o ochranu pracovníkov. Zaobchádzame s našimi pracovníkmi spravodlivo, dôstojne a s rešpektom. Vážime si, keď naši zákazníci chcú vedieť viac o našich produktoch.
Pochvala je znakom podpory, aby sme mohli pokračovať, a kritiku vždy prijímame ako príležitosť stať sa ešte lepšími.

Ďakujeme,

Vaša TINKTURA