×
Úvod >     Telo >     Telové Balzamy >     BALZAM MRKVA

BALZAM MRKVA

Objem: 100 ml

12,30  vrátane DPH

Popis

BALZAM MRKVA

Mrkva je bohatá na karotenoídy, ktoré dodávajú pokožke nádherný bronzový lesk, vďaka čomu tiež vyzerá krajšia a zdravšia.

Karotenoídy sú skupina zlúčenín, kam patrí aj alfa-karotén, beta-karotén a beta-kryptoxantin. Boli identifikované ako extrémne silné antioxidanty, ktoré chránia proti mnohým chorobám a v tele sa premieňa na vitamín A.

Obsahuje bylinný extrakt, ktorý aktivuje produkciu melanínu v pokožke, ktorý pôsobí na hladkosť a prirodzenú farbu pokožky. Melanín sa prirodzene produkuje v koži a je zodpovedný za ochranu a opálenie.

100% prírodné opaľovanie v krátkom čase.

Mrkvový balzam skvele funguje pri slnení, opaľovaní a je tiež pomocou na:

  • ekzémy,
  • ružovku,
  • lupienku,
  • dermatitídu,
  • jazvy a tmavé škvrny,
  • pigmentové ochorenie (vitiligo).

Mrkvový balzam najlepšie podporuje suchú a dehydratovanú pleť. Je vhodný pre starostlivosť o všetky typy pleti, najmä však o zrelé typy, pretože má regeneračné, protizápalové a liečivé účinky.

Mrkvový balzam je vhodný pre pleť so sklonom k čiernym pupienkom a akné. Vzhľadom k svojim regeneračným vlastnostiam a stimulácii cirkulácie je používaný pre couperóznu kožu a tmavé škvrny.

Farba karotky naznačuje, že je bohatá na beta-karotén a ďalej vitamín K, vitamín C, vitamín E, vitamín B1, B2, B3, B6, kyselinu listovú, fosfor, draslík, mangán a molybdén.

Balzam má nedostatočnú ochranu UV faktoru 10, pokiaľ teda trávite na slnku dlhú dobu, mali by ste použiť nejakú dodatočnú slnečnú ochranu.

ZLOŽENIE:

Helianthus Annuus Seed Oil, Cera Flava, Daucus Carota Sativa Extract, Fragrance

AKO POUŽIŤ:

Aplikujte v tenkej vrstve niekoľkokrát denne na pokožku.

Len na vonkajšie použitie.

Recenzie na tento produkt

* Uvedené výsledky sa môžu líšiť v závislosti od osoby.

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “BALZAM MRKVA”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *