×
Úvod >     Telo >     Telové Balzamy >     BALZAM ZELENÝ ČAJ

BALZAM ZELENÝ ČAJ

Objem: 50 ml

Dostupnosť položky: Položka je k dispozícii

7,00  vrátane DPH

Náklady na doručenie: 3,00 €

Dodacia lehota: 1-3 dní

Dovoz zdarma pri objednávkach nad 50,00 €

Kategórie: , Značky: ,

Popis

BALZAM ZELENÝ ČAJ

Balzam so zeleným čajom na tvár bez vrások, začervenania a tmavých kruhov pod očami.

Reguluje činnosť žliaz na tvári. Hĺbkové čistenie a prírodný antioxidant. Pomáha eliminovať tmavé kruhy pod očami, vrásky a tmavé škvrny na tvári.

Vysoká hladina antioxidantov prítomná v zelenom čaji, vrátane vitamínu E a C, spomaľuje proces starnutia pokožky. Balzam zo zeleného čaju má pozitívny vplyv na celulitídu, pretože znižuje vstrebávanie tuku a stimuluje mikrocirkuláciu. Zloženie zeleného čaju revitalizuje kožné bunky, znižuje výskyt nových vrások a vrásky už existujúce potláča. Extrémne dobré účinky má na hlboké kožné problémy, pretože je najviac podobný nášmu mazu a dlhšie sa absorbuje. Pomáha na akné, tmavé kruhy pod očami, tmavé škvrny, reguluje žľazy tváre. Balzam zo zeleného čaju chráni pred zápalom spôsobeným UV žiarením.

Extrémne silný účinok má na:

  • starnutie pokožky (tzv. anti-ageing),
  • tmavé kruhy pod očami,
  • vrásky na tvári (najmä okolo očí),
  • tmavé škvrny na tvári,
  • akné,
  • prirodzenú odolnosť proti UV žiareniu,
  • protizápalové vlastnosti,
  • upokojenie a ochladenie citlivej pokožky.

 

Prečo je Balzam Zelený čaj tak výborný?

Nadmerná tvorba kožného mazu je jednou z hlavných príčin akné. Jedným z najsilnejších hormónov, ktoré stimulujú sekréciu kožného mazu je DHT hormón. Naše žľazy obsahujú enzýmy, ktoré premieňajú „slabšie“ hormóny na tieto „silnejšie“, teda DHT, a táto konverzia je pomalšia u ľudí so zdravou kožou. Jedným takým enzýmom je 5α-reduktáza. A teraz dobrá správa! Špecifické zlúčeniny v zelenom čaji, katechíny, inhibujú tento konkrétny enzým! Zelený čaj však nie je pri perorálnom podaní tak účinný, hoci došlo k zlepšeniu pri jeho dlhodobej aplikácii. Druhou dobrou správou je, že sa nemusíte obmedzovať len na pitie čaju, ale môžete ho použiť ako balzam! Z toho dôvodu sa v roku 2010 začal skúmať vplyv lokálne aplikovaného zeleného čaju na sekréciu kožného mazu, ktorý je zverejnený v „Bosnian Journal of Basic Medical Science“. Štúdia trvala 8 týždňov a bola vykonaná na 10 ľuďoch, ktorí si na tvár aplikovali 3% emulziu zeleného čaju (Camellia sinensis L.). Výsledky boli ohromujúce! Ukázalo sa, že emulzia zeleného čaju znižuje vylučovanie mazu až o 60%! Bolo zistené, že 3% emulzia zeleného čaju je veľmi účinná pri znižovaní sekrécie kožného mazu a že zelený čaj v podobe balzamu by sa mohol stať účinným bojovníkom proti kožným problémom.

ZLOŽENIE:

Helianthus annuus seed oil, Cera Flava, Olea europaea fruit oil, Camellia sinensis leaf extract, Tocopheryl acetate

AKO POUŽIŤ:

Aplikujte v tenkej vrstve na pokožku niekoľkokrát denne.

Recenzie na tento produkt

* Uvedené výsledky sa môžu líšiť v závislosti od osoby.

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “BALZAM ZELENÝ ČAJ”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *