×
Úvod >     Tinktúry >     TINKTÚRA ŽIHĽAVA

TINKTÚRA ŽIHĽAVA

(1 recenzia zákazníka)

Objem: 50 ml

18,90  vrátane DPH

Kategórie: Značky: ,

Popis

TINKTÚRA ŽIHĽAVA (URTICA DIONICA)

 

Tinktúra žihľava je mimoriadne dobrá proti vypadávaniu vlasov.

Prekrví vlasovú pokožku, reguluje vylučovanie mazu z pokožky hlavy, posilňuje vlasové korienky, zabraňuje ich vypadávaniu a podporuje rast mladých vlasov.

Žihľavová tinktúra zlepšuje prácu tráviaceho systému. Obsahuje vápnik, draslík, železo, fosfor, vitamíny C a A, a organické kyseliny. Žihľava tiež obsahuje flavonoidy, ktoré majú dobrý vplyv na organizmus.

Žihľava je rastlina najbohatšia na železo. Pôsobí silno na organizmus a možno oprávnene povedať, že ovplyvňuje celý organizmus.

 

Prečítajte si viac o žihľave tu.

 

ZLOŽENIE:

Alkoholický extrakt zo žihľavy, Urtica dioica, 70% (v/v). Zloženie v dennej dávke (=60 kvapiek): zodpovedá približne 300 mg bylinnej drogy (nadzemná časť rastliny).

AKO UŽIŤ:

3x denne 10 – 15 kvapiek v 1 dcl (decilitri) vody. Používajte iba v zriedenej forme podľa pokynov.

UPOZORNENIE:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Odporúčané denné dávky by sa nemali prekročiť. Doplnok výživy nie je náhradou vyváženej stravy. Je dôležité dodržiavať vyváženú a rozmanitú stravu a zdravý životný štýl. Vegánsky produkt. Ľudia užívajúci lieky by sa mali pred užitím poradiť s lekárom. Neodporúča sa pre tehotné a dojčiace ženy. Tinktúry sú vhodné na konzumáciu pre deti staršie ako 7 rokov. Skladovanie: Na suchom a tmavom mieste, pri teplote do 25°C. Vhodné pre vegetariánov.

Recenzie na tento produkt

* Uvedené výsledky sa môžu líšiť v závislosti od osoby.

  1. Lucia

    Veľmi dobrý produkt ,po čase sa pekne zredukovalo vypadávanie vlasov.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *